You are here

Bielizna erotyczna – mini poradnik

Gdyby nie bielizna erotyczna , życie w znacznym stopniu straciłoby na swoim uroku. Przynajmniej to toczące się w sypialni. Bielizna pozwala kobiecie poczuć się jeszcze bardziej atrakcyjną, podczas gdy mężczyzna znany z tego, że jest raczej wzrokowcem, czerpie z patrzenia olbrzymią przyjemność.

Na noc nadaje się różnego rodzaju bielizna erotyczna. Jedna jest bardziej, a inna mniej wyzywająca. Z pewnością z niczym innym nie da się pomylić bodystocking, które nie sprawdzi się w żadnych innych okolicznościach, tylko w pełnym uniesienia sam na sam. Nie jest to w żadnym razie urocza piżamka – to prawdziwy afrodyzjak, który warto zastosować w sypialni, aby podgrzać atmosferę.

Oczywiście poza bodystocking są także inne możliwości. Klasyczną już propozycją z dziedziny bielizny erotycznej jest gorset, najlepiej w zestawie z pasem do pończoch i z pończochami. Możemy ubrać się w różne kolory takiego zestawu, choć najczęściej na rynku występuje czerń i biel. Ta druga opcja kolorystyczna jest doskonała także na noc poślubną.

Oczywiście nie wszystkie kobiety są na tyle odważne, by założyć gorset czy bodystocking. Jednak także dla nich w kategorii bielizna erotyczna znajdzie się coś interesującego. Będą to na przykład urocze zestawy takie jak przezroczyste lub koronkowe halki w zestawie ze stringami. Panie, które chcą wypróbować, czy zabawy ubiorem sprawiają im przyjemność mogą sięgnąć po nakładki na piersi – z pewnością będzie to pikantny akcencik, a być może także wstęp do bardziej odważnych zakupów bieliźnianych.

Także założona na gołe ciało satynowa haleczka zrobi na naszym partnerze olbrzymie wrażenie, zwłaszcza jeśli do tej pory do łóżka zakładałyśmy raczej bawełniane pidżamy.
Z pewnością bielizna erotyczna daje możliwość wyrażenia siebie i urozmaicenia swojego życia.

Jeśli chcemy zaskoczyć partnera, warto po nią sięgnąć. Bielizna ta ma to do siebie, że przykuwa uwagę i pozostawia niezatarte wrażenie. Jedyny problem w tym, że jeśli raz zechcesz sprawić w ten sposób przyjemność swojemu partnerowi, to będzie domagał się więcej i więcej.