You are here

Dziewczęce biustonosze - kwintesencja kobiecości

Biustonosze bez wątpienia dodają seksapilu każdej młodej kobiecie. Warto zadbać o to, by były one wygodne i nie krępowały ruchów, a jednocześnie ukazywały piękno ciała młodziutkich kobiet. Dokonując wyboru warto posłużyć się kilkoma poniższymi wskazówkami.

Zacząć oczywiście należy zacząć od dokładnego zmierzenia obwodu pod piersiami. Wymiar ten będzie pomocny przy ustaleniu rozmiaru stanika. Biustonosze koniecznie trzeba mierzyć. Często ten element jest pomijany przez młode osoby. Jednak niesłusznie, gdyż jest to ważny aspekt, szczególnie przy zakupie bielizny.

Miseczki powinny dobrze przylegać do biustu. Fiszbiny dodatkowo modelują kształt piersi delikatnie je okalając. Aby optycznie powiększyć biust, polecane są biustonosze typu push-up. W nich umieszczone w miseczkach poduszeczki delikatnie unoszą biust.

Kolejną sprawą, jest obwód biustonosza, który powinien lekko uciskać ciało z przodu jak i z tyłu, ale nie przesadnie. Kwestią równie ważną są ramiączka, które odpowiednio wyregulowane nie powinny sprawiać kłopotów. Ostatnio modnym rodzajem biustonosza, który pojawił się na rynku jest tzw. bardotka. Charakteryzuje się on poziomą linią miseczek, dzięki czemu dekolt przybiera prostokątny kształt. Bardotki dobrze prezentują się z sukienkami i wyciętymi dekoltami. Bez wątpienia każda młoda dama dobierze odpowiedni fason dla siebie.

Materiał, z którego wykonuje się biustonosze, to najczęściej bawełna z domieszką np. satyny czy lycry. Materiały te są elastyczne dzięki czemu noszenie biustonoszy nie jest krępujące. Wielbicielki koronek zapewne wybiorą biustonosze wykonane z koronki.

Natomiast zwolenniczki klasyki zadowolić się mogą klasycznymi, gładkimi stanikami, które równie dobrze prezentują się na ciele. Młodzieżowe biustonosze występują we wszystkich kolorach, także każda dziewczyna powinna znaleźć coś stosownego.
Bez wątpienia trzeba troszczyć się o swoje piersi, czego ważnym elementem jest właśnie odpowiedni dobór stanika. Biustonosz to przecież nieodłączna część kobiecości.