You are here

Fantastyczne bikini na upalne dni

Lato to właśnie ten czas, w którym należy odświeżyć swoją garderobę. Warto sprawić sobie nowy strój kąpielowy, którym może być na przykład cudowne bikini.
Generalnie strój bikini pasuje kobietom wysokim i szczupłym, ale warto wiedzieć, że są także takie modele, w których dobrze prezentują się panie o nieco mniej nieskazitelnej sylwetce.

Poza tym kompleksy mają to do siebie, że szczególnie napierają na nas w okresie zimowym, a topnieją jak śnieg w wysokiej temperaturze w środku lata. Tak więc gdy tylko zobaczymy kawałek wody w upalny dzień, to jak najszybciej wskakujemy w jak najbardziej skąpe stroje. I bardzo dobrze!

Wyszczególnia się kilka fasonów bikini. I tak ponieważ wiadomo, że klasyczne bikini jest dość mało kształtujące sylwetkę, to trzeba wiedzieć, że przy większym biuście nie ma gwarancji odpowiedniego podtrzymania. Jest jednak Bandeau bikini, które nie posiada ramiączek, ale doskonale prezentuje się na stosunkowo wyżej usytuowanym i jędrnym biuście oraz sylwetce typu „klepsydra”.

Zresztą także niektórym paniom o małym biuście marzy się, aby w bikini został zastosowany znany skąd inąd trik push up. Jest to oczywiście możliwe – w takim usztywnionym i wzbogaconym o delikatne gąbeczki staniku kobiety z pewnością poczują się znaczne pewniej i seksowniej. Innym modelem na czasie jest Brazylijski model bikini, polecany dla kobiet, które nie mają kompleksów ani nie widzą przeszkód, by pokazać się w całej swej okazałości. Ten model ma miseczki w kształcie trójkątów umocowanych na sznureczku wiązanym z tyłu. Figi natomiast są wiązane po bokach, a części tylna i przednia są takie same.

Warto dopasować kolorystykę i wzornictwo bikini do swoich potrzeb. Możemy zdecydować się na florystyczne wzory, lub też na paski czy kropki. Można także zdecydować się na model bogato pokryty cekinami – z pewnością będziemy wyglądać w nim jak wyłaniająca się z morskiej piany syrena.
Bikini to już nie koniecznie strój dla odważnych, ale dla kobiet świadomych tego, jak podkreślać walory swojej sylwetki.