You are here

Stroje na każdą okazję

Kobieta, która pragnie mieć odpowiedni strój na różne okazje, musi mieć w szafie bardzo różnorodne typy bluzek i spódnic czy spodni. Na szczęście, współczesna odzież damska okazuje się naprawdę bardzo różnorodna, zatem każda pani ma z czego wybierać, komponując garderobę.

Warto zwrócić szczególną uwagę na bluzki damskie. Rozmówcy patrzą przede wszystkim na tą część stroju, zwłaszcza, gdy dolne partie ciała są ukryte za stolikiem. Dlatego też bluzeczka eleganckiej kobiety musi być zawsze czysta, pięknie wyprasowana i odpowiednia do okazji.

Na co dzień, na przykład w pracy, przydatne okażą się bluzki koszulowe, które są eleganckie, a zarazem skromne i nie wyzywające. Świetnie komponują się i ze spodniami, i e spódnicą. Na wieczorne wyjście można jednak założyć coś bardziej wystrzałowego, na przykład bluzeczkę bez pleców czy z dużym dekoltem, albo też przyozdobioną błyszczącą aplikacją. Na rower czy wycieczkę w góry zaś najodpowiedniejsza będzie prosta, bawełniana koszulka z długim lub z krótkim rękawem.