You are here

Szeroki wybór kostiumów jednoczęściowych

Gdy za oknem robi się coraz cieplej, coraz bardziej aktualny staje się dylemat – czy tego lata zdecydować się na kostium kąpielowy jednoczęściowy, czy jednak dwuczęściowy. Coraz częściej, choć z różnych powodów, skłaniamy się ku tym pierwszym i bardzo dobrze, ponieważ jednocześnie pozwolą nam czuć się komfortowo i seksownie, o co przecież w pobycie na plaży w znacznym stopniu chodzi.

Bardzo ważny jest dla nas nasz wygląd, a zwłaszcza nabiera ta kwestia znaczenia na plaży, kiedy to jesteśmy widoczne w całej okazałości. Tak więc, jeśli chce się ukryć brzuszek, to każdy kostium złożony z jednej części materiału będzie dobry.

Szczególnie polecane są takie, które mają okolice talii i brzucha wykonane ze specjalnego materiału, którego sploty potrafią okiełznać naszą tkankę tłuszczową. Dla osób, które nawet po to, aby doskonale się prezentować na plaży nie zamierzają przechodzić na drakońskie diety ani spędzać długich godzin na siłowni, dobrym rozwiązaniem jest także kostium dwuczęściowy, ale z górą w formie zakrywającej brzuch koszulki. Jest to bardzo sprytny sposób na ukrycie wystającego brzuszka.

Także przeciętnie zbudowane kobiety zaczynają doceniać możliwości, które daje kostium kąpielowy jednoczęściowy. Widzą, że można w nim wyglądać jak bogini, a poza tym po zarzuceniu pareo spokojnie udać się na spacer brzegiem morza. Jednoczęściowiec nie jest bowiem dziś bynajmniej strojem typowo pływackim, ale ma duży dekolt pięknie podkreślający biust i fiszbiny wydatnie podnoszące piersi i kształtujące ich wygląd.

Jednocześnie olbrzymią zaletą tego modelu jest fakt, że daje ogromny komfort i pewność, że nic nam nigdzie nie będzie wystawać, a stanik nie podejdzie wyżej, niż powinien być usytuowany.
Modny kostium kąpielowy jednoczęściowy to coś, w co warto zainwestować tego lata. Przede wszystkim w takie, które mają ciekawe dodatki, intrygujące wycięcia i inne udziwnienia, które dodają tego rodzaju częściom garderoby uroku i pozwalają na cieszenie się własną figurą podczas pobytu na plaży. Zobacz więcej